Personale​

Britta Schmidt

Forstander
Uddannet socialpædagog
Ansat i Ude-Bo i 1995
Forstander siden 2004


Tlf.: 22 72 05 94
Mail: britta@udebo.dk

Winni Bøgelund

Pædagog
Uddannet pædagog


Tlf.: 22 77 54 52
Mail: winni@udebo.dk

Søren R Johansen

Pædagog og stedfortræder

Uddannet pædagog


Tlf.: 20 24 20 61
Mail: soren@udebo.dk

Else Abel


Pædagog
Uddannet pædagog


Tlf.: 22 72 05 93
Mail: else@udebo.dk

Marianne Jensen

Pædagog

Uddannet pædagog​


Tlf.: 51 72 24 45

Mail: marianne@udebo.dk

Anders Mikkelsen

​Pædagog

Uddannet Pædagog


Tlf.: 51 72 24 20

Mail: anders@udebo.dk

Timm Mau

Erhvervsguide
Uddannet pædagog


Tlf.: 20 22 05 94

Mail: timm@udebo.dk

Jørgen Dalgaard Kristensen

Erhvervsguide
Uddannet pædagog


Tlf.: 23 39 20 61
Mail: jorgen@udebo.dk

Bernard Faure

Idræts- og friluftsguide.

Uddannet pædagog

Tlf.:​ 24 20 82 24

Mail: bernard@udebo.dk

Ilisabeth Larsen

Hit-konsulent/ Erhvervsguide

Uddannet afspændingspædagog / vejleder


Tlf.: 22 72 05 90

Mail: ilisabeth@udebo.dk

Hanne Springborg

​HIT konsulent/

Erhvervsguide

Uddannet socialrådgiver

Tlf.: 51 72 24 46
Mail: hanne@udebo.dk

Lotte Christoffersen

​Pædagog 

Uddannet pædagog


Tlf.: 40 32 76 69

Mail: lotte@udebo.dk

Helle Nielsen

Sygeplejerske / servicemedarbejder

 
Uddannet sygeplejerske

Tlf.: 20 22 04 62

Jesper Denis Christiansen

Pædagogisk Servicemedarbejder

Uddannet maler og landmand.

Tlf.: 22 72 05 91

Mail: jesper@udebo.dk

Laila Jensen

Sekretær


Mail : laila@udebo.dk

Ude-Bo • Fabrikvej 11A, 1. • 8700 Horsens • Tlf: 75 60 14 02