Personalet

Britta Schmidt

 

Forstander
Uddannet socialpædagog
Ansat i Ude-Bo i 1995
Forstander siden 2004


Tlf.: 22720594
Mail: britta@udebo.dk


Winni Bøgelund


Pædagog
Uddannet pædagog

på barsel indtil medio februar 2015
Tlf.: 22775452
Mail: winni@udebo.dk


Søren Rain Johansen


Pædagog
Uddannet pædagog


Tlf.: 20242061
Mail: soren@udebo.dk


Else Abel


Pædagog
Uddannet pædagog


Tlf.: 22720593
Mail: else@udebo.dk



Dion Egtved

 

Pædagog

Voksenpædagogisk udd.

 

Tlf.: 51722446

Mail: dion@udebo.dk

 

 

 

 

 

 


Marianne C. Jensen


Pædagog

Uddannet Pædagog



Tlf.: 51722445
Mail: marianne@udebo.dk



Jørgen Dalgaard Kristensen


Erhvervsguide
Uddannet pædagog


Tlf.: 23392061
Mail: jorgen@udebo.dk


Ilisabeth Larsen


Erhvervsguide
Uddannet afspændingspædagog/vejleder


Tlf.: 22720590
Mail: ilisabeth@udebo.dk

 

 

 

 


Timm Mau


Erhvervsguide
Uddannet pædagog


Tlf.: 20220594
Mail: timm@udebo.dk


Helle Nielsen


Sygeplejerske / servicemedarbejder
Uddannet sygeplejerske

 

Tlf.: 20220462


Jesper Denis Christiansen


Pædagogisk Servicemedarbejder

Uddannet maler og landmand.

 

Tlf.: 22720591

Mail: jesper@udebo.dk


Laila Jensen


Sekretær 


Mail : laila@udebo.dk



Birgitte Jensen


Pædagogstuderende


Tlf.:24208224

Mail : birgitte@udebo.dk
















Se vores lokation
friske indput :-)
Ude-bo har fået nye fælleslejligheder
Se alle nyheder
Ude-Bo - Gå til forsiden
Til forsiden
Den unge
Til sagsbehandleren
Virksomheden
Huset Ude-Bo

Ude-Bo • Fabrikvej 11A, 1. • 8700 Horsens • Tlf.: 75 60 14 02