Personalet

Britta Schmidt

 

Forstander
Uddannet socialpædagog
Ansat i Ude-Bo i 1995
Forstander siden 2004


Tlf.: 22720594
Mail: britta@udebo.dk

Winni Bøgelund


Stedfortræder og pædagog
Uddannet pædagog


Tlf.: 22775452
Mail: winni@udebo.dk

Søren Rain Johansen


Pædagog
Uddannet pædagog


Tlf.: 20242061
Mail: soren@udebo.dk

Else Abel


Pædagog
Uddannet pædagog


Tlf.: 22720593
Mail: else@udebo.dk

Alice Lindhardsen

 

Pædagog

Uddannet socialrådgiver

 

Tlf.: 24208224

Mail: alice@udebo.dk

 

 

 

 

 

 

Julie Fabien Lund


Pædagog

Uddannet socialrådgiver

Tlf.: 22720592
Mail: julie@udebo.dk

Jørgen Dalgaard Kristensen


Erhvervsguide
Uddannet pædagog


Tlf.: 23392061
Mail: jorgen@udebo.dk

Ilisabeth Larsen


Erhvervsguide
Uddannet afspændingspædagog/vejleder


Tlf.: 22720590
Mail: ilisabeth@udebo.dk

 

 

 

 

Timm Mau


Erhvervsguide
Uddannet pædagog


Tlf.: 20220594
Mail: timm@udebo.dk

Helle Nielsen


Sygeplejerske / servicemedarbejder
Uddannet sygeplejerske

 

Tlf.: 20220462

Jesper Denis Christiansen


Pædagogisk Servicemedarbejder

Uddannet maler og landmand.

 

Tlf.: 22720591

Mail: jesper@udebo.dk

Laila Jensen


Sekretær 


Mail : laila@udebo.dk

Se vores lokation
Se alle nyheder
Ude-Bo - Gå til forsiden
Til forsiden
Den unge
Til sagsbehandleren
Virksomheden
Huset Ude-Bo

Ude-Bo • Fabrikvej 11A, 1. • 8700 Horsens • Tlf.: 75 60 14 02